Recenzie Wacom

Anonym Anonym

Pridané: 19. januára 2014

• postačujúca velkost, kesze sa da posuvat a priblizovat obraz n tlačítkach tabletu (konfiguruju sa na kazdu aplikaciu zvlast)
  • lahučký
  • presný
  • perfektná odozva
  • povrch simuluje papier
  • pero lahke ako naozajstne pero
  • pero nepotrebuje baterku
  • vynikajuce kresliace vysledky
  • moznost dokupit wifi pripojenie
  • plynulosť tlaku pera
  • pochybujem ze niekto napise negativum a ked ano urcite kravinu :-) typu: "nepaci sa mi farba" treba pozerat na funkcnost a spravanie sa tabletu pri pouzivani...nie ako vyzera...

odporucam, oplati sa investovat, dlho som rozmyslal nad lacnejsimi ako GENIUS TRUST a podobne ale oplatilo sa kupiť tento! Spracovanie je perfektne, nemal som ziadne vady pri kresbe cize odozva super, davaju k nemu aj soft ale ja som verny photoshopu a tam sa tablet správa vinikajuco! Ani som nevedel ze viem tak pekne kreslit :-)

Wacom Intuos Pro S

Wacom Intuos Pro S

Anonym Anonym

Pridané: 26. decembra 2013

• vsetko
  • nic

je to vyborne len sa to nabija dost dlho
6 hodin

• Komp. s windows 8
  • kompaktné rozmery
  • Povrch
  • lahké pero
  • Trochu mi prekáža, že pri práci sa mi dlaň posúva po dolnej hrane.
  • Chýba mi guma na opačnej strane pera

Je to môj prvý grafický tablet a pri výbere som sa obával, či mi bude stačiť aktívna plocha (tredičné maľby a kresby väčšinou realizujem na formatoch cca A3). Zatial som s rozmermi spokojný. Nezaškodilo by trochu ľahšie nastavovanie funkcie tlačidiek. Som prekvapený s citlivosťou na tlak, ale aj napriek tomu je to dosť veľký rozdiel od kresby ceruzkou, resp maľby. Uvidíme ako rýchlo si na tablet a pero zvyknem. Produkt odporúčam. :)

Zobrazujem 61 - 63 zo 63 recenzií 1 2 3 [ 4 ]